MINI - další barevné medaile

22.12.2022

      Poslední předvánoční neděli odehráli svůj poslední letošní turnaj také roztočtí minivolejbalisté. Modří odehráli svoje zápasy opět v Benátkách, v těch nad Jizerou. Tam měli směřovat i červení, ale bohužel v době různých nemocí a epidemií nedali dohromady žádné družstvo, takže se turnaj červených musel obejít bez roztocké účasti. To žlutí odjeli do Hořovice alespoň s jedním týmem. A jak že si naši nejmenší volejbalisté vedli? No skvěle. Zlatá adventní neděle byla zlatou i pro naše modré minivolejbalistky a  bronzovou pro malé žluťásky.                                                                     Modrá děvčata ve složení Róza Jandošová, Alice Růžičková, Verča Šircová a Majda Zemanová si o místo vylepšila pozici z minulého turnaje a nadělila si pod stromeček zlaté medaile. Další dvě roztocká družstva obsadila 6. a 7. místo.

    Žlutí chlapci  ve složení Ben Kratochvíl a Matěj Šplíchal sice neobhájili stříbrné pozice z domácího turnaje, nicméně i oni si pod stromeček medaili nadělili a to bronzovou, za krásné třetí místo.   

      Všem roztockým minivolejbalistům děkujeme za vzornou reprezentaci a do nového roku jim popřejeme minimálně stejně úspěšné výsledky jako letos, ale hlavně ať je volejbal pořád baví