MINI - minivolejbalové brambory

30.12.2023

      Třetí adventní neděli odehráli středočeští  minivolejbalisté své poslední turnaje krajského přeboru v letošním roce. Turnajů ve žlutém, červeném a modrém minivolejbale se samozřejmě zúčastnili i reprezentanti roztocké "líhně" a nevedli si vůbec špatně, když dvě družstva (žlutí a červení) získala čtvrtá místa. Asi to mohlo být i lepší, kdyby nebylo před Vánoci a nedostali z domova příkaz, že mají přivézt brambory na salát😊. Nicméně oproti prvním turnajům je to výsledkový posun, přestože o ten v minivolejbale tak úplně nejde. Tady je to především o získávání a zdokonalování volejbalových dovedností, což se, myslím si, našim minivolejbalovým trenérům daří. 

Žlutí nemuseli tentokrát cestovat  nikam daleko, jelikož svůj turnaj odehráli v roztocké sokolovně. Tři družstva, pod vedením Lenky, sehrála se svými soupeři zajímavá a vyrovnaná utkání, a vybojovala místo na rozšířeném podiu -  čtvrtou, pátou a šestou pozici.  Nejlépe si vedla dvojice Adélka Brigantová a Leila Susatmoko, nicméně ani další dva páry Tonička Marešová s Jasmínkou Rynešovou a Maruška Švábová s Valinkou Zemanovou se za své výkony rozhodně nemusely stydět. 

Červení si po měsíci zopakovali výlet do Odolené Vody, kde trojice Kája Kafková, Viki Lejčarová a Ben Kratochvíl udělala radost krásným čtvrtým místem nejen sobě, ale hlavně své trenérce Páje.  Je vidět, že červení jsou ve správných rukou, a že jablko nepadá daleko od stromu 😊


Modří zakončili soutěžní rok na Kladně. Výsledkově sice nebyli tak úspěšní jako jejich mladší a jinak barevní spoluhráči, ale zase měli daleko větší konkurenci. Důležité je, že Ondra byl s umístěním do desátého místa spokojený, a že pro Zuzku Albrechtovou, Majdu Zemanovou a dvojčata Urbanovi, Aničku a Kiki, měl jen slova chvály.