Pozvánka na 1.ligu a "Mlžky" 

25.09.2023

       Druhým dvojutkáním pokračují roztocké juniorky ve své letošní prvoligové pouti. Opět před vlastními fanoušky přivítají v sobotu 30.9.23 od 10:00 hod., v tělocvičně ZŠZB, nováčka soutěže, VK Benátky nad Jizerou.                                                              Před svoji premiérovou prvoligovou sezónou Benátky mohutně posilovaly. Základ aktuálního kádru tvoří děvčata, která v minulém soutěžním ročníku hrála krajský přebor U20 a umístila se na pěkném třetím místě, nicméně do letošní sezóny vstupují "benátčanky" se sedmi novými "tvářemi". Soupisku doplnily o tři volejbalistky z Brandýsa n/L (ten se stal loni krajským přeborníkem v U20), dvě z Nymburka a po jedné z Neratovic a Mladé Boleslavi.  O tom, že se investice do posílení družstva vyplatila, se mohly přesvědčit hned v úvodní dvojzápase U22cítky z Mnichova Hradiště. Za dvě výhry - 3:1 a 3:2,  si volejbalistky z českých Benátek připsaly do tabulky skupiny "B" prvních pět bodů a zařadily se na třetí příčku. Minimálně na tuto pozici si ale dělají zálusk také naše děvčata, takže v sobotu půjde o důležité body.      Přijďte se podívat na kvalitní volejbal a povzbudit holky v bojích o první letošní prvoligové vítězství. 

Jako poslední z roztockých mládežnických družstev vstupují do soutěžní sezóny mladší žákyně. V neděli 1.10.23 v 10:00 hod. nastoupí ke svému prvnímu turnaji a hned na domácí palubovce ZŠZB. Pro většinu z nich to bude první herní zkušenost se šestkovým volejbalem, takže můžete být osobně u prvních soutěžních krůčků nové nastupující generace. V kategorii U14 nejde prioritně o výsledky, i když ty motivují do další práce, ale hlavně o zdokonalování jednotlivých herních činností a součinnosti celého družstva. Během roku pak v rámci dalších turnajů budete moct posoudit, jak velký posun ve svých volejbalových dovednostech  svěřenkyně Lucky Šilhové, Ondry Zemana, Páji Čížkové a Klárky Šaljič, udělaly.  To co se holky naučily za první měsíc vám ale  mohou ukázat už tuto neděli v zápasech proti  Benátkám "A", Benátkám "B"  a Mělníku.                                                                                    Přijďte se mrknout a povzbudit naše nejmladší šestkové volejbalistky v jejich premiérovém turnaji. Budou to potřebovat !

V neděli 1.10.23 odehrají svůj druhý turnaj roztocké kadetky. V Benešově se utkají kromě domácích volejbalistek také z U18ctkami Čerčan. Věřme, že holky potvrdí svoji formu z Rakovníka a před dalším turnajem (15.10.23 v Roztokách) se udrží na čele tabulky skupiny "B".

Všem roztockým děvčatům o víkendu hodně síly, štěstí a hlavně dobrou hru !!!