28.11.2022

4.turnaj  NYMBURK

Nominace:  Adamczyková Ema, Klimasová Hanka, Kuncová Kačka, Pyszková Áďa, Rusová Veronika, Šilhová Barča, Šolínová Áňa, Zemanová Natka

1.zápas:  Volleyball Nymburk  "B"              2:0 (25:23, 25:17)

hodnocení Dany:   Velká zodpovědnost svazovala holkám ruce i nohy a první set dlouho vypadal na velký průšvih. Nakonec se jej podařilo i díky velkému nasazení dotáhnout do úspěšného konce 25:23. Druhý set už děvčata neponechala nic náhodě a vyhrála jej výrazně 25:17.

2.zápas:   VK Benátky nad Jizerou                2:0 (25:12, 25:22)

hodnocení Dany: Ke druhému zápasu s Benátkami už družstvo nastoupilo s potřebným sebevědomím a díky šňůře podání rychle odskočilo na více než 10-ti bodový odstup, který si udrželo až do konce setu. Ve druhém setu nás trochu pozlobil servis, ale přesto se podařilo set vyhrát 25:22.

3.zápas:  TK Slovan Lysá nad Labem            2:0  (25:16, 25:4)                                                                                                                                                                   hodnocení Dany: V posledním utkání nás čekala papírově nejslabší Lysá a v tomto souboji bylo od začátku zřejmé, kdo je na palubovce pánem. V prvním setu ještě soupeřky dokázaly získat 16 bodů, nicméně závěrečný uragán 25:4 nenechal nikoho na pochybách, kdo dnes v Nymburce kraloval a právem si veze do Roztok plný počet 9-ti bodů a dobrý vklad do bojů o návrat do elitní krajské skupiny.