TJ Jiskra Havlíčkův Brod      3:0  (25:21, 25:10, 27:25)

Nominace:                                                                                                                      Adamczyková Ema, Bohdanecká Lucka, Honzátková Viky, Kleiblová Verča, Králová Helča, Langerová Zoe,  Lajkebová Tereza,  Šilhová Barča, Šolínová Bára

1.set:

2.set:

3.set:

Jak to viděl Filip:   V sobotu jsme zahájili zápasem s Havlíčkovým Brodem. Nutno podotknout, že děvčata byla po pátečním rozkouku na zápas výrazně lépe připravena. Zápas nám vyšel celkově lépe než páteční, jak na servisu, tak v obraně na síti a v poli. Přidal se k tomu celkově horší útok soupeře a vyhraná koncovka 3. setu, kdy jsme otáčeli ze stavu 12:17 a 22:24 na konečných 27:25. Opět vyšel tah s Bárou na přihrávce a svá kouzla v útoku tentokrát ukázala především Lajkys :), které Verča tradičně zdatně sekundovala. Celkově 3:0.