U22 - Setbol

14.11.2022

Bez stále zraněné Klárky a s handicapovanou Pájou na liberu chtěly roztocké juniorky potvrdit v dalším prvoligovém dvojutkání stoupající úroveň své hry i počtu celkově získaných bodů.  V "odvetě" s pražskou "Mikulovkou" se jim sice nepodařilo překonat bodový rekord, který dosáhly před týdnem v Turnově (105 bodů), ale zase byly úplně nejblíž dosažení první mety, vítězného setu. V prvním setu druhého zápasu měly totiž holky setbol. Bohužel ho ještě neproměnily, ale ono to jednou přijde. Ta chvíle už se blíží.                                                                                                         V utkání, ve kterém se naše děvčata musela opět vyrovnávat s věkovým i výškovým rozdílem, podaly holky bojovný výkon. Svědčí o tom i to, že Naty dohrávala zápas s naštípnutým malíčkem. Bohužel další smolný víkend co se zranění týče a čtyři týdny pauzy pro naši blokařku. Snad se to co nejdříve otočí a Šárka s Pájou Šaljič budou mít k dispozici kompletní a zdravý kádr. Pak už  zbývá jen přitvrdit na útoku a ...

11.kolo  SKŠ ZŠ Mikulova Praha  -  TJ Sokol Roztoky  3:0   (25:11, 25:18, 25:11)    12.kolo  SKŠ ZŠ Mikulova Praha  -   TJ Sokol Roztoky  3:0    (26:24, 25:11, 25:15)