Už je to tady ... 

31.08.2023

        Tak jsme se konečně dočkali ... volejbalová sezóna 2023/2024 právě začíná!      S počátkem školního roku se tradičně rozbíhají i soutěže volejbalistů a to se samozřejmě týká i těch roztockých. Starší žákyně spouštějí kolotoč turnajů dokonce ještě před prvním školním zazvoněním. A na co se můžeme v průběhu září těšit?     

U22 - juniorky                                                                                                                     Roztocké U22cítky odehrají svoji letošní soutěžní ligovou premiéru v sobotu 16.9.23 na domácí palubovce ZŠZB proti pražské "Mikulovce".  A jako "předkrm" si o prvním zářijovém víkendu "střihnou" prestižní mezinárodní turnaj Prague Volleyball Games (PVG). Přes velkou personální obměnu v kádru juniorek věříme, že se svěřenkyně Šárky a Páji naladily na letošní sezónu pozitivně (třeba povedeným soustředěním na Bradle) a budou nám letos dělat jen samou radost.

U18 - kadetky                                                                                                                     Po extraligovém snu čekají na naše U18ctky opět zápasy v soutěžích krajského přeboru. Roztocká děvčata byla nalosována do skupiny B a první zápasy odehrají v neděli 10.9. v Rakovníku proti domácímu Volejbalovému klubu a Kralupskému "béčku" a "céčku". Také kadetky budou ladit svoji formu na PVGéčku a věříme, že nejen kvalitní přípravné zápasy na tomto prestižním turnaji, ale hlavně extraligové zkušenosti některých děvčat, budou zárukou kvalitních výkonů, kterými navážou i výsledkově na své předchůdkyně.

U16 - starší žákyně                                                                                                              Jako první zahájí letošní sezónu roztocké "stržky". Už tuto neděli, tj.3.9. odehrají první soutěžní zápasy na kralupské antuce, kde budou kromě tří domácích družstev,  "áčku", béčku" a "céčku", čelit také U16ctkám z Říčan. Byť většina roztockého kádru hrála loni ještě za mladší žákyně, věříme že se rychle etablují ve starší kategorii a už v Kralupech ukáží, že v Roztokách stále rostou nadějné volejbalistky ...

U14 - mladší žákyně                                                                                                                Naopak jako poslední začnou sezónu naše mladší žákyně a to domácím turnajem v neděli 1.10. proti Mělníku a "áčku" i "béčku" Benátek nad Jizerou. Alespoň bude mít nový trenérský tým dostatek prostoru seznámit se se svými svěřenkyněmi a najít jim vhodné posty pro šestkový volejbal. Většina holek má totiž zatím zkušenosti jen s minivolejbalem a nebo s volejbalem jako takovým teprve začínají. 

Všem roztockým týmům držíme všech dvacet a přejeme hlavně "dobrou hru"